Media Library (7.x-1.1) - en to es translation catalogue (23 entries)

en: user
es: usuario

en: Type
es: Tipo

en: more
es: más

en: Size
es: Tamaño

en: Reset
es: Restablecer

en: Name
es: Nombre

en: User
es: Usuario

en: Files
es: Archivos

en: Media
es: Multimedia

en: System
es: Sistema

en: Sort by
es: Ordenar por

en: ‹ previous
es: ‹ anterior

en: next ›
es: siguiente ›

en: Apply
es: Aplicar

en: « first
es: « primero

en: last »
es: último »

en: Offset
es: Desplazamiento

en: No files available.
es: No hay archivos disponibles.

en: Items per page
es: Elementos por página

en: - All -
es: - Todo -

en: Library
es: Librería

en: Master
es: Máster

en: Media library
es: Biblioteca de medios
